PZT-C.TESİ: 08.00-19.00
       
MENU
KURUMSAL

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen ve bu doğrultuda pazarlama politikalarını oluşturan MALATYA PROMOSYON LTD.ŞTİ çok kısa bir zaman içersinde bu yönde atmış olduğu adımların karşılığını alarak promosyon sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Üstlenmiş olduğu misyonun bilincinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra satış öncesi ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerle, çalışmış olduğu firmaların promosyon konusunda çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

Bununla birlikte firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile ilgili olarak firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda öneriler sunarak müşterilerin promosyon danışmanı olmuştur.

Banka
Hesap Adı Malatya Promosyon Matbaa San. Tic Ltd Şti
İban  39 0013 4000 0176 3462 8000 01

Banka
Hesap Adı Malatya Promosyon Matbaa San. Tic Ltd Şti
İban 89 0005 9003 2013 0032 0890 14

Siparişinizin daha hızlı hazırlanabilmesi ve tarafınıza gönderilebilmesi için, EFT/Havale veya ATM üzerinden yaptığınız tüm ödemelerin açıklama kısmına Firma adınızı ve Telefon numaranızı yazınız. Açıklama yapılmamış banka transferleriniz siparişiniz hazırlanması aşamasını yavaşlatmaktadır.